تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 مهر 1401 - 12:25
149 بازدید
کد خبر : 202350

دانلود زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 نیمکتی در نیویورک یک فیلم کمدی رمانتیک به نویسندگی و کارگردانی شانتال آکرمن است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. داستان در مورد تبادل آپارتمان های ناشناس بین یک روانکاو موفق نیویورکی (ویلیام هرت) و زن جوانی از پاریس (ژولیت بینوش) است. برای دانلود زیرنویس اینجا

دانلود زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 نیمکتی در نیویورک یک فیلم کمدی رمانتیک به نویسندگی و کارگردانی شانتال آکرمن است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. داستان در مورد تبادل آپارتمان های ناشناس بین یک روانکاو موفق نیویورکی (ویلیام هرت) و زن جوانی از پاریس (ژولیت بینوش) است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 هنری هریستون یک روانکاو است که بیمارانش با گذاشتن پیغام های مداوم در ساعات مرخصی او را دیوانه می کنند. او از روی هوس آگهی می دهد و آپارتمان خود را برای معاوضه مسکن پیشنهاد می کند. بئاتریس ساولنیه (ژولیت بینوش) یک رقصنده پاریسی به تبلیغ او پاسخ می دهد و بدون ملاقات با دو آپارتمان تغییر می کند. بئاتریس تحت تأثیر آپارتمان هنری هنری که هم زیبا و هم بزرگ است، قرار گرفته است. در همین حال، هنری هنگامی که به آپارتمان بئاتریس می رسد وحشت می کند و آن را کثیف و کثیف می یابد.

در همین حال، بیماران هنری که هنری در خانه می بینند، شروع به آمدن به آپارتمان او برای درمان می کنند. بئاتریس شروع به گوش دادن به داستان های آنها می کند و بیماران او را به عنوان جانشین موقت هنری می پذیرند.

دانلود زیرنویس فیلم نیمکتی در نیویورک ۱۹۹۶ در آپارتمان بئاتریس، هنری یک انبار از نامه های عاشقانه را که توسط مردان مختلف برای بئاتریس نوشته شده بود، کشف می کند. عاشقان بئاتریس نیز در آپارتمان او ظاهر می شوند و با هنری در مورد عشقشان به او صحبت می کنند. هنگامی که آنها شروع به تماس با آپارتمان می کنند و به هنری می گویند که چقدر مفید بوده و چگونه می خواهند دوباره با او صحبت کنند، او به دنبال خود برمی گردد و به نیویورک برمی گردد.

هنری که در اصل قصد داشت فقط نامه‌هایش را بگیرد، متوجه می‌شود که بیمارانش مدام وارد و از آپارتمانش می‌آیند و وقتی می‌خواهد وارد آپارتمانش شود، دوست بئاتریس که خود را به عنوان مسئول پذیرش او نشان می‌دهد بیرون رانده می‌شود. با اعتقاد به اینکه بئاتریس عمداً کلاهبرداری می کند، به مقابله با او می رود و به عنوان یک بیمار قلابی به نام جان ظاهر می شود. با این حال، به جای مواجهه با او، او به حیله بیمار بودن ادامه می دهد، اما قادر به صحبت کردن نیست و جلسه شامل بئاتریس و هنری است که پشت سر هم «بله» می گویند. با وجود این، آن دو جذب یکدیگر می شوند و جلسه با پیشنهاد بیتریس به پایان می رسد که هنری، به عنوان جان، برگردد. در همین حال، هنری متقاعد شده است که بئاتریس واقعاً خوب است و تصمیم می گیرد به این حیله ادامه دهد و به دیدن او ادامه دهد.

زیرنویس فیلم A Couch in New York 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Couch in New York 1996 پس از یک جلسه خاص که در آن هنری در مورد رابطه دور خود با مادرش صحبت می کند، هنری و بئاتریس هر دو شروع به فکر می کنند که عاشق یکدیگر شده اند. هنری از گفتن چیزی امتناع می کند و احساس ترسو می کند، در حالی که دوست بئاتریس به او می گوید که او نمی تواند با یک بیمار رابطه داشته باشد. بئاتریس و هنری به هم نزدیک می شوند و به شدت نسبت به یکدیگر احساس می کنند. در یکی از جلسات آنها نور خاموش می شود و هر دو مخفیانه در تاریکی اعترافات عشقی را زمزمه می کنند، اما هیچ کدام نمی شنوند که دیگری چه می گوید. دوست هنری از او می خواهد که نزد بئاتریس بدود یا نامه ای برای او بنویسد، اما از آنجایی که اینها همه چیزهایی است که عاشقان قبلی بئاتریس انجام داده اند و شکست خورده اند، هنری امتناع می کند. او تصمیم می گیرد که تنها راه حل این وضعیت این است که بئاتریس به عشق خود به او اعتراف کند. در عوض او اواخر شب با او تماس می گیرد تا به او بگوید که جلسات آنها باید به پایان برسد، زیرا او به پاریس باز می گردد. هنری به بئاتریس می گوید که او را دوست دارد، اما او قبل از شنیدن صحبت های او تلفن را قطع می کند.

زیرنویس فیلم نیمکتی در نیویورک ۱۹۹۶ هنری با عجله به فرودگاه می رود تا بتواند در آخرین لحظه پرواز به پاریس داشته باشد. متاسفانه هواپیما بیش از حد رزرو شده است. هنری تصمیم می گیرد در حالت آماده به کار منتظر بماند. او می تواند آخرین بلیط را دریافت کند زیرا یکی از مسافران حاضر نشده است، با این حال آن بلیط متعلق به بئاتریس است، بنابراین در حالی که هنری به پاریس پرواز می کند، هواپیما را جستجو می کند، به دنبال بئاتریس می گردد، بئاتریس پشت سر می ماند.

در نهایت با رسیدن به خانه، بئاتریس متوجه می‌شود که نمی‌تواند پیش او جدا شود زیرا هنری هنوز در آپارتمانش است و می‌رود تا پیش همسایه‌اش بماند. در تراس همسایه، او گیاهان خود را می بیند که در غیاب او شکوفا شده اند. او با هنری که نمی تواند از میان گیاهان ببیند صحبت می کند. او صدایش را پنهان می کند تا او را نشناسد. صحبت کردن با هنری از طریق گیاهان، بئاتریس اعتراف می کند که او زود آمد زیرا عاشق یکی از بیماران هنری به نام جان شده بود.

بئاتریس که متوجه می شود هنری و جان یک نفر هستند، از تراس به آپارتمان خود می رود و هنری را می بوسد و به او می گوید که او را دوست دارد.

زیرنویس A Couch in New York 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس نیمکتی در نیویورک ۱۹۹۶ این فیلم پس از اکران نقدهای نامطلوبی دریافت کرد. آکرمن، بینوش و هرت به دلیل ضعف در اداره هر دو جنبه کمدی و رمانتیک فیلم مورد انتقاد قرار گرفتند.

زیرنویس فیلم نیمکتی در نیویورک 1996 - بلو سابتایتل

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.