تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 اسفند 1400 - 17:45
102 بازدید
کد خبر : 195149

دانلود زیرنویس فیلم A World Away 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A World Away 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A World Away 2019 فیلمی است که چندین داستان را در درون یکدیگر نشان می دهد. این فیلم با دو سفینه فضایی از تمدن‌های پیشرفته آغاز می‌شود که چندین هزار سال پیش در فضای بیرونی نزدیک زمین پرواز می‌کنند. بچه های خوب توسط کاپیتان آرتور (سال لندی) به همراه دخترش و یک

دانلود زیرنویس فیلم A World Away 2019 فیلمی است که چندین داستان را در درون یکدیگر نشان می دهد. این فیلم با دو سفینه فضایی از تمدن‌های پیشرفته آغاز می‌شود که چندین هزار سال پیش در فضای بیرونی نزدیک زمین پرواز می‌کنند. بچه های خوب توسط کاپیتان آرتور (سال لندی) به همراه دخترش و یک خلبان هدایت می شوند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/a-world-away-2019/

Mark Blanchard's Award Winning Indie Adventure Film A WORLD AWAY at Myrtle  Beach Intl Film Festival - VIMooZ

زیرنویس فیلم A World Away 2019 ماموریت آنها این است که مانع از کنترل تیم دیگر به رهبری یک ملکه شیطان صفت (الکسا خان) شوند که از نزدیک آنها را تعقیب می کند، یک طلسم قدرتمند که منبع انرژی برای کشتی آنها و کلید تمدن آنها است. کاپیتان آرتور که قادر به فرار از ملکه شیطانی نیست، تصمیم می‌گیرد منبع را به زمین پرتاب کند، جایی که در نهایت در اختیار انسان‌ها قرار می‌گیرد تا زمانی که آن‌ها به نحوی آن را در زمانی که فقط خودش می‌داند پس بگیرد. بعداً کشتی در یک صحرا سقوط می کند.

سپس فیلم وارد یک سکانس انیمیشن طولانی می شود که با تیتراژ آغازین، پیشرفت منبع را در تمدن های مختلف نشان می دهد – مصری ها، یونانی ها، رومی ها، صلیبی ها، چین در سلسله مینگ، هند در سلسله مغول، رنسانس با لئوناردو داوینچی، و از طریق دریا به دنیای جدید، جایی که کشتی غرق می شود و منبع توسط یک آمریکایی بومی بازیابی می شود. در نهایت منبع به دستان حق رأی می رسد و بعداً به میراث خانوادگی تبدیل می شود. حالا فیلم به دنیای امروزی می رود که داستان بعدی شروع می شود. ما با دو بچه، دنی (جولیان گری) و آنی (سامانتا باودن) و مادربزرگشان (کارولین لاگرفلت) آشنا می شویم که در زمانی که مادرشان بیرون است برای نگهداری از بچه ها آنجا هستند. این دو بچه که در سن راهنمایی هستند، مشکلات معمولی دارند که بچه های امروزی با آن مواجه هستند. مادربزرگ برای اینکه آنها را روی چیز دیگری متمرکز کند، تصمیم می‌گیرد داستانی درباره گروه دیگری از بچه‌های دبیرستانی برای آنها تعریف کند.

A World Away (2019) - IMDb

زیرنویس A World Away 2019 کلاس هشتم در مدرسه راهنمایی محلی فارغ التحصیل می شود، داستان مادربزرگ آغاز می شود و بخشی از جشن ها شامل انتخاب پنج فارغ التحصیل به قید قرعه برای رفتن به سفر به گراند کانیون است. این سفر سالانه توسط توماس لندری (دیوید دلویز)، تاجر ثروتمندی که نه تنها برندگان را با جت شخصی خود به آنجا می برد، بلکه آنها را در کابینی که در نزدیکی گراند کانیون دارد، می گذارد.

برنده‌ها زوئی کریستوپولیکس (لندری بندر) هستند، یک دختر خوب اما نه بخشی از جمعیت، هنری جفرسون، مداح کلاس خنده‌دار، جسیکا پترسون (روان بلانچارد)، بداخلاق کلاس که در انتخابش به شدت هو می‌شود، تئودور ( تدی ویلیامز (دانیل جنکس)، یک بچه معمولی که علاقه اصلی اش غذا خوردن است، و ماتئو اسپرانزا (فرانک کاتانیا)، یک جوک طبقاتی ماهر. اگرچه آقای لندری دوست دارد به مدرسه دولتی بدهد، اما از فرستادن دخترش کارمن (کارمن بلانچارد) به آنجا امتناع می ورزد، حتی اگر او خیلی دوست دارد به جای اینکه خودش در خانه درس بخواند، به جایی برود که بتواند دوستانی داشته باشد. اسب ها در مزرعه او و فردی (شین بلانچارد)، بچه کوچکتر در جاده. این تضاد اراده ها یک مشکل واقعی است که لندری با گفتن به او که می تواند امسال در سفر گرند کنیون همراه شود، حل می کند، حتی اگر چند سال از سایر دانش آموزانی که برای رفتن انتخاب شده اند، جوان تر باشد.

بالاخره روز سفر به گرند کانیون فرا می رسد و آقای لندری، دخترش کارمن و پنج فارغ التحصیل مدرسه دولتی سوار هواپیمایش می شوند تا به سفر بروند. اما در هوا، جت دچار مشکلاتی در موتور می شود و باید در صحرا فرود اضطراری داشته باشد. چیزی باعث شده است که موتورهای او تمام قدرت خود را از دست بدهند و آنها خود را بدون دسترسی به تلفن همراه منزوی می کنند. آنها نمی دانند چه کار دیگری انجام دهند، آنها روی تپه های صخره ای نزدیک جمع می شوند. اما نزدیک شدن یک طوفان الکتریکی باعث نگرانی آقای لندری می شود و او به سمت هواپیمایش برمی گردد و بچه ها را با ماتئو مسئول می گذارد. اما این کارمن است که در نهایت مسئولیت را بر عهده می گیرد. سنگ تعویذی که او به گردنش می‌بندد، میراث خانوادگی که مادربزرگش به او منتقل کرده، ناگهان روشن می‌شود و گذرگاهی را نشان می‌دهد که قبلاً آنجا نبوده است. اکنون چندین داستان شروع به تلاقی می کنند و تعادل فیلم در مورد نحوه اتصال دنیای آنها به دنیای دور است.

A World Away (2019) - IMDb

با ترکیب داستان تمدن‌های فضایی علمی تخیلی با بچه‌هایی که در یک ماجرای سفر میدانی گیر افتاده‌اند، در طراحی این فیلم فکر خلاقانه‌ای وجود دارد که با یک مادربزرگ درگیر مسائل خانوادگی است که در آن دو خواهر و برادر با هم کنار نمی‌آیند. مادرشان و مشکلاتی در مدرسه دارند. پیچش هایی در طرح وجود دارد که آن را جذاب نگه می دارد.

با وجود بسیاری از عناصر داستانی که باید با آنها برخورد کرد، عجیب نیست که مسائل مربوط به جدول زمانی ظاهر شوند. با مشاهده کل داستان، آنها آشکار می شوند، اما بحث در مورد آنها در اینجا اولین بازدید شما را خراب می کند. A World Away نیز یک ماجرای خانوادگی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مارک بلانچارد است و سه فرزند او، کارمن، روآن و شین به عنوان بازیگران فیلم در آن حضور دارند. از بین این سه نفر، کارمن بهترین عملکرد را دارد، اگرچه روآن از این که در صحرا گیر افتاده بود بسیار لذت برد. ما چیز زیادی در مورد شخصیت‌های دیگر نمی‌دانیم، زیرا با شرایط عجیبی که با آن مواجه می‌شوند، تمایل دارند نقش‌های اصلی را برای ژانر بچه‌های مدرسه‌ای بی‌نظیر بسازند. در این دنیا و در غارها جلوه های ویژه خوبی وجود دارد، به خصوص سکانس های انیمیشن. بودجه فیلم به اندازه کافی برای انتظارات امروزی برای صحنه‌های جنگ‌های فضایی نبود، بنابراین احتمالاً این صحنه‌ها باعث خنده‌های ناخواسته می‌شوند. اما به طور کلی A World Away یک فیلم خانوادگی خوب برای مجموعه مدرسه راهنمایی است.

کارمن بلانچارد در نقش کارمن لندری در طول فیلم چاک‌های تاپ مشکی می‌پوشد. چاکس به او کمک می کند تا در عکاسی سینما از دیگر دانشجویان متمایز شود و بر ظهور او به عنوان یک متفکر مستقل و رهبر نهایی گروه تأکید کند. لندری بندر (زوی کریستوپولیکس) در نقش خود به عنوان یکی از بچه های مدرسه دولتی که برای سفر به گرند کنیون انتخاب شده است، چاک های کم رنگ سفید نوری می پوشد. بهترین صحنه چاک زمانی است که شش بچه در غار هستند. پس از مشاهده تصویری از دنیای دور، نیروی نور الکتریکی آنها را به بیرون از غار هدایت می کند. کار دوربین، چاک های کارمن و زویی را در حالی که نیرو را دنبال می کنند، نشان می دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.