تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اسفند 1400 - 12:01
83 بازدید
کد خبر : 194716

دانلود زیرنویس فیلم Ballad of a White Cow 2020 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Ballad of a White Cow 2020 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Ballad of a White Cow 2020 خارج از زندان در تهران می خواهد شوهرش را ببیند. ساعت بازدید به پایان رسید، گارد به او می گوید. زن می گوید: “او قصد دارد اعدام شود.” در داخل، شوهرش به نظر می رسد به عنوان او به سلول خود، سکوت، ناامید می شود. همانطور

دانلود زیرنویس فیلم Ballad of a White Cow 2020 خارج از زندان در تهران می خواهد شوهرش را ببیند. ساعت بازدید به پایان رسید، گارد به او می گوید. زن می گوید: “او قصد دارد اعدام شود.” در داخل، شوهرش به نظر می رسد به عنوان او به سلول خود، سکوت، ناامید می شود. همانطور که درب ها بسته می شوند، دوربین در درب بسته خیره می شود، گوش دادن به SOBS های آزار دهنده زن. بنابراین این درام ایران را در مورد مبارزه خود برای عدالت آغاز می کند. این یک فیلم است که بی سر و صدا تنش را ایجاد می کند، تقریبا به پایان رسیده است. ساخته شده در سنت Austere ایران، سبک، بدون موسیقی متن فیلم، کمی به هیچ جنبش دوربین – اما با صمیمیت واقعی بین شخصیت ها و صفحه نمایش.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/ballad-of-a-white-cow-2020/

Ballad of a White Cow review – engrossing Iranian death penalty thriller |  Movies | The Guardian

زیرنویس فیلم Ballad of a White Cow 2020 مریم مقدم  مینا بازی می کند: یک سال پس از اعدام بابک، او به طور رسمی توسط یک مقام رسمی اعلام شده است – قاتل واقعی شناسایی و دستگیر شده است. این همه یک اشتباه وحشتناک بوده است، هر کس متاسف است. اما هیچ کاری انجام نمی شود. “پس از همه، این اراده خدا بود.” به عنوان یک بیوه به تنهایی، مینا بی قدرت است. برادر اواخر شوهرش او را به همراه خانواده حمل می کند. خواندن بین خطوطی که او می خواهد ازدواج کند و پدرش به نظر می رسد که دست خود را بر روی پول خون به دلیل مینا به عنوان جبران خسارت دریافت کند. هنگامی که او امتناع می کند، آنها را با یک نبرد بازداشت در برابر دخترش بیتا تهدید می کنند که ناشنوا هستند.

Selection 2020

زیرنویس Ballad of a White Cow 2020 سپس در کنار رضا (علیرضا سانیفار)، یک مرد افسرده به نظر می رسد که به نظر می رسد خیلی خوب است. او می گوید مینا است که او دوست قدیمی شوهرش است – او می خواهد کمک کند، او را در جایی زندگی می کنند. اما همه چیز به نظر می رسد؟ در اینجا فیلم به نوعی هیجان انگیز ظریف، به عنوان مینا و رضا تبدیل به دوستان، احتمالا بیشتر است. این یک سازمان دیده بان شگفت انگیز است، هر چند شاید با زوج بیش از حد بسیاری از تحولات طرح.

Review: Ballad of a White Cow - Cineuropa

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.