تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 اسفند 1400 - 11:55
51 بازدید
کد خبر : 195779

دانلود زیرنویس فیلم Cadia: The World Within 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cadia: The World Within 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cadia: The World Within 2019 یک فیلم فانتزی است که در زادگاه من در کلمبوس، اوهایو ساخته شده و توسط یکی از فارغ التحصیلان کالج خودم کارگردانی شده است. سدریک گگل ۲۴ ساله (دستیار پزشکی قانونی) نویسندگی و کارگردانی Cadia را برعهده داشت که الهام گرفته از داستانی بود که او برای

دانلود زیرنویس فیلم Cadia: The World Within 2019 یک فیلم فانتزی است که در زادگاه من در کلمبوس، اوهایو ساخته شده و توسط یکی از فارغ التحصیلان کالج خودم کارگردانی شده است. سدریک گگل ۲۴ ساله (دستیار پزشکی قانونی) نویسندگی و کارگردانی Cadia را برعهده داشت که الهام گرفته از داستانی بود که او برای سرگرم کردن سه قلوهای ۱۲ ساله در پشت صحنه در طول یک نمایش تئاتر می ساخت. او سال‌ها صرف بازبینی و تفصیل آن داستان کرد و تصمیم گرفت تا آن را به یک ماجراجویی در پرده بزرگ تبدیل کند و همان سه‌قلوها را در نقش‌های اصلی بازی کند. او حتی بازیگران شناخته شده ای مانند کوربین برنسون و یکی از دو قلوهای هری پاتر را به خود جذب کرد. من در اکران ویژه دانشگاه پایتخت شرکت کردم قبل از اینکه Cadia شروع به نمایش جشنواره ها کند و به دنبال توزیع باشد. همانطور که در گذشته داشتم، اتفاقاً چندین نفر را می شناسم که عمدتاً پشت دوربین در این تولید نقش داشتند و قول می دهم در این بررسی تا حد امکان تلاش کنم و عینی باشم.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/cadia-the-world-within-2019/

Cadia: The World Within Official Trailer - US Release - YouTube

زیرنویس فیلم Cadia: The World Within 2019 سه نوجوان با فقدان اخیر مادرشان دست و پنجه نرم می کنند. رنی (کارلی سلز)، دیوید (کیگان سلز) و متیو (تنر سلز) اکنون با خاله خود آلیس (نیکی باگز) و پدربزرگشان جورج (برنسون) زندگی می کنند. یک روز، مجموعه‌ای از سنگ‌های جادویی، بچه‌ها را به دنیای دیگری می‌برد، کادیا، جایی که آنها مدت کوتاهی پس از فرار از یک هیولا، الزا (جان ولز) را ملاقات می‌کنند. آن‌ها یاد می‌گیرند که در این قلمرو گروه‌های دوئل وجود دارند و تانیون (جیمز فلپس) از یکی از خواهر و برادرها می‌خواهد که از منبع تغذیه عنصری استفاده کند تا کیهان را برای بهتر شدن بازنویسی کند.

هشدار می‌دهم که این بررسی احتمالاً منفی‌تر از آنچه من قصد دارم به نظر می‌رسد. من می‌خواهم از فیلمسازان داخلی حمایت کنم و تلاش‌های آن‌ها را تشویق کنم، و هر فیلمی به خودی خود معجزه‌ای است با توجه به افراد بی‌شماری که در کنار هم برای گرد هم آوردن یک چشم‌انداز کار می‌کنند. به نظر می رسد افرادی که پشت سر Cadia قرار دارند، افرادی واقعاً شیرین و متفکر هستند که به فیلمی که می ساختند اهمیت می دادند. برای همه آنها آرزوی سلامتی دارم. با این حال، پرهیز از انتقاد سازنده در جایی که لازم است برای هیچ کس مفید نیست، زیرا نادیده گرفتن مشکلات مفید نیست. شخصیت های Cadia حتی ممکن است با این احساس موافق باشند. بنابراین، خواننده عزیز، بیایید به چیزی بپردازیم که در اینجا کاملاً کار نمی کند و Cadia را از مجموع تأثیرات فراوان و نیت خیر آن باز می دارد. بسیاری از ایرادات عمدتاً به نوشته باز می گردد.

Cadia: The World Within (2019) - IMDb

زیرنویس Cadia: The World Within 2019 داستان‌های فانتزی دشوار هستند، زیرا باید حمل‌ونقل داشته باشند، اما در عین حال قابل دسترسی هستند، در غیر این صورت احساس می‌کنند که در جای خود ساخته شده‌اند یا مانند یک داستان خصوصی هستند که برای مخاطبان گسترده‌تری در نظر گرفته نشده است (خانم در آب، کسی؟ ).

با Cadia، تأثیرات آن آسان است (نارنیا، هری پاتر، پیتر پن، کتاب مقدس) اما قوانین و درک این دنیای جدید بسیار مبهم و مبهم به نظر می رسد. این یک دنیای جادویی است با … جناح های متخاصم که به دلیل … قدرت در حال جنگ هستند؟ من هرگز نفهمیدم که چه کسی واقعاً چه کسی است و هدف آنها فراتر از بیعت چیست. خیلی مبهم است و دنیا خیلی کوچک و توسعه نیافته به نظر می‌رسد، که باعث می‌شود کمتر دنیای جدیدی به نظر برسد و بیشتر شبیه یک سفر آخر هفته باشد. رابطه بین این خانواده و تاریخ کادیا دقیقاً همانطور که به پدربزرگ جورج می رسد چیست؟

آیا این جهان با گفتن داستان جورج و در نتیجه پیوند دادن آن به این خانواده خاص و دادن اهمیت بیشتر به آنها به وجود آمد یا به تنهایی وجود داشت؟ چرا برخی از افراد دارای قدرت هستند و حدود آن قدرت ها، محدودیت ها، هزینه های آن قدرت ها چقدر است؟ آیا مادر مرده در این دنیا زنده است یا فقط یک روح؟ آیا ارواح بالقوه بیشتری وجود دارد؟ جناح بندی ها از چه چیزی شروع شد؟ سنگ های تله پورت وجود دارند اما آیا آنها درگاه های مستقیم هستند یا می توان آنها را دستکاری کرد؟ به نظر می رسد که این موضوع باید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، فقط به دلیل تازگی در مورد اینکه چگونه می توانند هوشمندانه باشند (و ارزان برای اجرا). یک هیولای بدخواه وجود دارد، اما در غیر این صورت فقط یک دسته از مردم در جنگل هستند. تعداد زیادی از شخصیت های بسیار زیاد فقط دور هم نشسته اند، به نظر می رسد که منتظر کاری هستند. Cadia در سطحی عمل می‌کند که فرض می‌کند شما می‌دانید چه اتفاقی می‌افتد یا این دنیای جدید را جذاب می‌بینید، اما به عنوان یک بیننده احساس می‌کند اطلاعات حیاتی حیاتی را برای تحقق آن از دست می‌دهید.

Cadia: The World Within - Official World Premiere Trailer - YouTube

ساخت دنیای فانتزی ضروری است زیرا دنیای جدید باید سرشار از زندگی و جزئیات جالب باشد، چیزهایی که بیننده می تواند در آن غوطه ور شود. به استثنای آن، جزئیات فانتزی را می توان شکل داد و هرس کرد تا در خدمت سفر موضوعی یک شخصیت باشد و درونی را بیرونی کند. فکر می کردم کادیا به اینجا می رود. یک جورهایی انجام می دهد و یک جورهایی نمی کند. سه نفر مرکزی در حال رسیدگی به غم و اندوه خود برای مادر مرحومشان هستند، مگر در مواقعی که فیلم به آنها نیازی نداشته باشد. فکر می‌کردم دنیای کادیا خود را به عنوان نمادی برای غم و اندوه و خشم یک شخصیت نشان می‌دهد و او را وسوسه می‌کند تا مسیر خود را تغییر دهد و مادر مرده عزیز را نجات دهد، و بنابراین ما درسی در مورد بهبودی و مواجهه با فقدان خواهیم آموخت. این عنصر وجود دارد، بله، اما «عنصر» اصطلاح مناسب است. این یک موضوع یا چیز بزرگ‌تری در طرح‌بندی نیست، بلکه فقط در صورت نیاز وجود دارد، مانند هر قدرت جادویی ناگهانی دیگری که بدون توضیح یا سوال پیش می‌رود. به طور کلی، دنیای فانتزی از نظر جزئیات و دامنه توسعه یافته است.

من به شخصی‌سازی موضوعی امیدوار بودم، زیرا وقتی صحبت از هرگونه احساس خطر در میان می‌شود، به طور کلی اضطرار وجود ندارد. برای انتقال به دنیای جدید، این بچه ها همه چیز را با گامی شگفت انگیز پیش می برند. حتی بعد از اینکه یک هیولای پنجه بلند تعقیبشان می‌کند، بچه‌ها در صحنه بعدی خیلی معمولی و بی‌تفاوت هستند، حتی وقتی به سختی از این هیولا فرار کرده‌اند. به نظر می رسد هیچ کس عجله ای برای بازگشت به خانه ندارد. به طور مداوم از جناح‌های متخاصم به ما می‌گویند، اما تنها خطر بیرونی که احساس می‌شود مربوط به همین یک هیولاست، و حتی وقتی بچه‌ها نزدیک هستند، ترس آنها زودگذر به نظر می‌رسد. شخصیت‌هایی که با آن‌ها مواجه می‌شوند خطری (فوری) ندارند، که باعث می‌شود فیلم نسبتاً دلتنگی و بدون درگیری و خطر را احساس کند. فاقد سهام قوی است. چه چیزی مانع از بازگشت این بچه ها می شود؟ چه چیزی کسی را از چیزی باز می دارد؟ دنیای Cadia بسیار ساده و امن است، که همراه با طبیعت توسعه نیافته آن، فقط چیزها را کمتر جالب می کند. اگر جهان علاقه نشان ندهد، حداقل می تواند یک تهدید محسوس ارائه کند، و Cadia اینطور نیست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.