تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 اسفند 1400 - 18:10
78 بازدید
کد خبر : 195719

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 در فوجیساوا، جایی که آسمان ها روشن است و دریاها می درخشند، ساکوتا آزوساگاوا در سال دوم دبیرستان است. روزهای خوش او با دوست دختر و همکلاس بالایش، مای ساکوراجیما، با ظهور اولین دوستش، شوکو ماکینوهارا، قطع می شود. برای دانلود

دانلود زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 در فوجیساوا، جایی که آسمان ها روشن است و دریاها می درخشند، ساکوتا آزوساگاوا در سال دوم دبیرستان است. روزهای خوش او با دوست دختر و همکلاس بالایش، مای ساکوراجیما، با ظهور اولین دوستش، شوکو ماکینوهارا، قطع می شود.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/rascal-does-not-dream-of-bunny-girl-senpai-the-movie-2019/

Why You Should Watch The Bunny Girl Senpai Movie - YouTube

زیرنویس انیمیشن Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 به دلایل نامعلوم، او با دو شوکو روبرو می شود: یکی در مدرسه راهنمایی و دیگری که بالغ شده است. از آنجایی که ساکوتا خود را درمانده می بیند که با شوکوها زندگی می کند، شوکو بالغ او را از طریق بینی هدایت می کند و باعث ایجاد شکاف بزرگی در رابطه او با مای می شود. در میان همه اینها، او متوجه می شود که شوکو مدرسه راهنمایی از یک بیماری شدید رنج می برد و زخمش شروع به ضربان می کند.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie (2019) - IMDb

زیرنویس Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie 2019 شش ماه پیش، ساکوتا آزوساگاوا با یک دختر خرگوش در یک کتابخانه مواجه شد. از آن زمان، او با دوست دخترش خوشحال است: مای ساکوراجیما، همان دختر خرگوش.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai The Movie (2019) - IMDb

با این حال، ظهور دوباره اولین عاشق مرموز او، شوکو ماکینوهارا که اکنون بالغ شده است، پیچیدگی جدیدی به رابطه او با مای اضافه می کند. بدتر از همه، او سپس در بیمارستان با شوکوی مدرسه راهنمایی روبرو می شود که از یک بیماری شدید رنج می برد. به طور مرموزی، زخم های قدیمی او هر وقت نزدیک او باشد شروع به ضربان می کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.